1995 yılında kurulan şirketimiz; bölgemizdeki en geniş, kaliteli ve fiyat olarak rekabetçi ürün potansiyeline sahip; demir ve demir-çelik ürünleri servis merkezidir. Gebze’de bulunan açık ve kapalı sahalarımızda (20.000 m²) ürün çeşitliliği, yüksek stok kapasitesi ve kalite güvence sistemleri ile servis sağlıyoruz. Sanayinin ve medeniyetin sembolü olan demir çeliği; tüm üretim hatlarına yalnızca hammadde olarak değil yarı mamul olarak sunarak katma değer yaratabilmek hedefimizdir. Otomatik kumlama – boyama makinelerimiz, teknolojik son kat boya ünitelerimiz, ısıtma sistemlerimiz ve günbegün gelişen makine parkımız ile hedefimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Tesisimizde gemi sacları, NPU, NPI, NPL, Lama, Profil, Boru, Sac, vs. malzemeler kumlanarak boya işlemine tabi tutulan malzemelerden bazılarıdır.Bununla birlikte şantiye ve fabrika ortamında yerinde yapılması gereken kumlama ve boya hizmetlerini de kısa sürede ve ekonomik olarak vermekteyiz.

Kumlama hattı malzeme giriş ölçüleri genişlik 3500 mm yükseklik 500 mm’dir. Makineye eşit olarak yerleştirilmiş 8 adet türbin vasıtası ile içeri giren materyallere optimum olarak değişik yönlerden bilye fırlatılarak SA3 kalitesine kadar raspa temizliği sağlanmaktadır.

Yeniliklere açık bir şirket olarak,sizler için kendimizi her geçen gün yenilemek ve müşteri memnuniyeti sağlamak en büyük misyonumuzdur.

Amacımız tecrübeli ve bilinçli ekibimiz ile kumlama ve boyama alanında Türkiye ve Dünya standartlarına uygun kaliteli işler yapmaktır.

ALTEK RASPA

FABRİKA & MAKİNA PARKURU

Fabrikamız ve içerisinde bulunan makina parkurumuz...